USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Vekil seçilemese de sahayı bırakmadı

MHP'li Mustafa Bozgeyik 28 Mayıs seçimleri için gece gündüz çalışıyor

Vekil seçilemese de sahayı bırakmadı
25-05-2023 12:33
25-05-2023 12:40
GAZİANTEP
Google News
14 Mayıs'ta hüsran yaşadı 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimleri için tekrar kolları sıvadı Bozgeyik, köy köy, mahalle mahalle ve sokak sokak geziyor Bozgeyik, Erdoğan'a destek çağrısında bulunuyor, Bozgeyik, siyasi camiada takdir görüyor
14 Mayıs'ta yapılan 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep ikinci sıra milletvekili adayı alan ancak vekil seçilemeyen Mustafa Bozgeyik, yaşadığı hüsrana rağmen 28 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. 
Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep ikinci sıra milletvekili adayı Mustafa Bozgeyik, 14 Mayıs'ta yapılan 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde vekil seçilemedi. Seçimlerin ardından vekil seçilemeyen ve büyük üzüntü ve hüsran yaşayan MHP'li Mustafa Bozgeyik, buna rağmen seçim çalışmalarına yoğunluk vermeye devam etti. 
Köy köy, mahalle mahalle ve sokak sokak geziyor 
Bozgeyik, 28 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerini Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın kazanması için Gaziantep'teki seçim gezileri ile ziyaretlerini arttırarak sürdürüyor. Seçim çalışmaları çerçevesinde gece gündüz demeden saha gezileri yapan Mustafa Bozgeyik, köy köy, mahalle mahalle ve sokak sokak gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor. 
Bozgeyik, Erdoğan'a destek çağrısında bulunuyor 
Bozgeyik, seçim gezileri sırasında Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan'a destek çağrısında bulunarak vatandaşlara 28 Mayıs'ta mutlaka sandığa giderek oy vermeleri çağrısında bulunuyor.
Bozgeyik, siyasi camiada takdir görüyor 
MHP Gaziantep Milletvekili adayı Mustafa Bozgeyik'in seçimlerde milletvekili seçilememesine rağmen saha çalışmalarına aralıksız devam etmesi ve her kesimden vatandaşla bir araya gelmesi ise siyasi camiada oldukça takdir görüyor. Bozgeyik, saha performansı ile de en dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
En Başarılı Belediyemiz Hangisi?
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ

Active Server Pages error 'ASP 0126'

Include file not found

/puan.asp, line 580

The include file 'json/puan_59206_1_2.html' was not found.

GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler