USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

Türkiye’nin tanıdığı o isim İyi parti Gaziantep’ten Milletvekili a.Adayı oluyor.

Finans, Borsa, gayrimenkul, turizm, tarım ve hayvancılık konusunda yatırımları ile dikkat çeken hayırsever iş insan MMG Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mustafa Gürban, İyİ Parti Gaziantep’ten milletvekili adaylığı için çalışmalara başladı.

Türkiye’nin tanıdığı o isim İyi parti Gaziantep’ten Milletvekili a.Adayı oluyor.
15-03-2023 01:05
15-03-2023 01:26
Google News

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Başaran’ı ve yönetimini ziyaret ederek, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimlerle ilgili süreç hakkında görüş alışverişinde bulunan iş adamı Gürban, İYİ Parti’den milletvekili seçilerek Gaziantep’e hizmet etmek istediğini söyledi.

Yaptığı borsa analizleri, ekonomi tahminleri ve yatırımcı kimliği ile tüm Türkiye’de çok yakından takip edilen isimler arasında yer alan Mehmet Mustafa Gürban’ın, İYİ Parti’ye katılmasından büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Gaziantep İl Başkanı Mehmet Başaran, İYİ Parti’nin Gaziantep’te oy patlaması yapacağını belirtti.

Başaran’dan tam destek… 

Türkiye’de Borsa Ağası olarak bilinen ve takipçileri tarafından çok sevilen Mehmet Mustafa Gürban’ın İYİ partiden aday adayı olmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden  İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Başaran, Türkiye’nin Mehmet Mustafa Gürban gibi yetenekli ve liyakatli insanlara ihtiyacı olduğunu söyledi.

Başaran, “Mehmet Mustafa Gürban’ı il başkanı ve Gaziantep teşkilatı olarak destekliyoruz. Teşkilatımızın, partimizin ve ülkemizin böyle isimlere ihtiyacı var. Bize inandığı ve bizimle birlikte yürümek istediği için Kendisine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum”dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran ve Yönetim Kurulu üyeleri ile parti teşkilatına ilgilerinden dolayı teşekkür eden Mehmet Mustafa Gürban,“Milletimize ve Gazianteplilere hizmet etmek için İYİ Parti Gaziantep’ten 28. dönem milletvekilliğine aday adayıyım. Rabbim nasip eder, teşkilatımız destek verir, Genel merkezimiz de onay verirse Gaziantep ve Türkiye için durmadan yorulmadan çalışmaya talibim”dedi.

Mehmet Mustafa Gürban kimdir?

1979 yılında Gaziantep doğdu. Uzun yıllar Gaziantep’te yaşadı. Babası Mehmet Mustafa Gürban Gaziantep’te ticaretle iştigal eden tanınmış bir iş insanıydı.

Marka değeri yüksek olan “Gürbank para kasaları” üreticisiydi.

Gaziantep Fitnat Nuri Tekerekoğlu Anadolu Lisesi’nde eğitim hayatına devam ederken babasıyla birlikte çalıştı. Bu sayede erken yaşlarda ticaretle tanışma fırsatı yakaladı.

Sonrasında İstanbul Üniversitesinde Biyoloji alanında lisans eğitimimi tamaladıktan sonra bir süre biyoloji alanında çalıştı. 

Daha sonra çok sevdiği ticarete geri döndü. Her zaman çok sevdiği Gazi şehre katkı sağlamaya çalıştı. Yaptığı tüm işlerde en iyisi olma gayretini kaybetmeden hayat mücadelesine devam etti.

Şu anda bir çok işle iştigal etmekte olan Mehmet Mustafa Gürban, yaptığı tüm işlerde vatanına, özellikle memleketi Gaziantep’e fayda sağlamaya, istihdam yaratmaya, çalışıyor. Evli ve 2 çocuk babası olan Mehmet Musfata Gürban orta derecede ingilizce bilmektedir.

- İŞ DENEYİMİ:

- Eylül 2007 - Haziran 2008

Öğretmen Proje eğitim dershanesi, İstanbul Kadıköy 

Proje eğitim özel butik dershanesinde biyoloji öğretmeni olarak çalıştı

- Eylül 2019 - Mart 2023

Eğitimci Mehmet Mustafa Gürban ticaret, İstanbul Kartal

Borsa konusunda halkımızın finansal okur yazarlığını artırmaya yönelik ve küçük yatırımcıların yatırımcı olma yöntemlerine dair eğitimler yapmakta

- Mart 2021 - Mart 2023

İmtiyaz sahibi 2mg teknoloji ve yayıncılık Ltd şti, Ankara Çankaya

Ülkemizde ve dünyada Yaşanan ekonomik gelişmeler ,yatırım tercihleri ve finansal fırsatlarında dönem dönem anlattıldığı ,akademik ekonomi eğitimlerin yer aldığı İngilizce Türkçe aylık ekonomi dergisi

- Kasım 2021 - Mart 2023

İş deneyimi

İş insanı

Yeda tarım ve hayvancılık ltd şti, Ankara Gölbaşı

Ankara ili Gölbaşı ilçesinde tarım ,hayvancılık ve gıda sektöründe faaliyet gösteren firma

- Ocak 2023 - Mart 2023

Sanayici

MMG yazılım, gıda, teknoloji, sanayi Tic.  ltd. şti, 

Şanlıurfa Birecik

Şanlıurfa ili Birecik ilçesinde Birecik OSB  içerisinde fıstık işleme tesisi

- EĞİTİM VE NİTELİKLER: 

-Eylül 1999 -Temmuz 2003

Fen fakültesi İstanbul üniversitesi, İstanbul Fatih

İstanbul üniversitesi fen fakültesi biyoloji bölümü

- Eylül 2021 - Temmuz 2023

Sosyal bilimler fakültesi

Konya gıda ve tarım üniversitesi, Konya meram

Konya gıda ve tarım üniversitesi sosyal bilimler fakültesinde ekonomi yüksek lisansı yapmakta 

- İLGİ ALANLARI: 

Futbol,sinema,yazılım,finans,biyoteknoloji

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
En Başarılı Belediyemiz Hangisi?
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler