USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

Esnaf odalarına düşük faizli kredi çağrısı

Ekonomi - TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, odalara düşük faizli kredi verilmesi konusunda Maliye Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı ile görüşmelerin sıklıkla devam ettiğine dikkat çekerek, yakın zamanda sonuç almayı umduklarını söyledi.

Esnaf odalarına düşük faizli kredi çağrısı
28-05-2023 10:23
Google News

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından Antalya'da gerçekleştirilen 'Başkanlar Kurulu Toplantısı'na Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Ali Erbeği, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı oda başkanları katıldı.

‘YAKIN TAKİPÇİSİYİZ’

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, esnaf odalarındaki sorunlara dikkat çekti. Odalarda emekli olacak personelin kıdem tazminatlarının ödenmesi konusunda çözüm önerileri sunduklarını aktaran Palandöken, konunun yakından takipçisi olduklarını söyledi.

Adlıhan Dere ise Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile ortak projeler ve çalışmalar yaptıklarını dile getirerek birlik ve beraberlik içinde çalışmalarına hızla devam ettiklerine dikkati çekti.

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği de her zaman istişare çerçevesi içinde oda başkanları ve esnaf ile birlikte hareket ettiklerini, sorunları ve çözüm önerilerini üst makamlara taşımaya devam ettiklerini söyledi. Toplantı sonrasında Mehmet Ali Erbeği, TESK Başkanı Bendevi Palandöken'e hediye takdim etti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
En Başarılı Belediyemiz Hangisi?
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler