USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

AK Parti Depremzede öğrencileri yanlız bırakmıyor

AK Parti Şahinbey Kadın Kolları Başkanı Şükran Yılmaz ile kadın kolları yönetim kurulu üyeleri okulların ilk gününde depremzede çocuklarla bir araya geldi.

AK Parti Depremzede öğrencileri yanlız bırakmıyor
12-09-2023 18:37
12-09-2023 18:45
Google News

AK Parti Şahinbey Kadın Kolları; Şahinbey İlçesi’nin kırsal mahallelerinde depremden etkilenen, maddi ve manevi kayba uğrayan çocukların psikolojilerinin iyileştirilmesine katkı olmaya yönelik proje başlattı.

Bizim Çocuklar Projesi’nin İlk Durağı Akbayır Mahallesi Oldu.

‘Öncelikli olarak Şahinbey’in kırsal mahallelerinden başlayarak merkeze doğru depremden etkilenen okullarımızı ve öğrencilerimizi 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılı boyunca ziyaret etmeyi planlıyoruz’ diyen AK Parti Şahinbey Kadın Kolları Başkanı Şükran YILMAZ, sözlerine ‘Bizim Çocuklar projemizin ilkini Akbayır Mahallesi’nde gerçekleştirdik. Çocuklarımızın yüzündeki tebessüm olmak, onları sevindirebilmek, bir nebze dahi olsa deprem travmalarını hafifletebilmek paha biçilemez.’ ifadelerinde bulundu.

Okul ziyaretinde gerek eğitmenlere gerek öğrencilere Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat ÇETİN’in selamlarını ilettiklerini söyleyen YILMAZ, ‘AK Parti Şahinbey Kadın Kollarımızla çocuklarımızın yüzünü güldürmek için bir yola çıktık. Maalesef depremden hepiniz çok etkilendik. Ama mühim olan geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bu süreci eğitim hayatlarına mâni olmayacak şekilde tamamlayabilmeleri. Her zaman yanlarındayız.’ dedi.

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat ÇETİN’in bilgisi ve desteğiyle hayat bulan ‘Bizim Çocuklar’ projesi Şahinbey İlçesi’nin kırsal mahallelerinde gerçekleşmeye devam edecek.

 

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
En Başarılı Belediyemiz Hangisi?
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler