USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

Sadık Candemir AK Parti’den aday adayı oldu.

İnşaat sektörünün tanınmış iş adamlarından Sadık Candemir, Gaziantep il genel meclis üyeliğinden sonra yeniden siyasi arenaya döndü.

Sadık Candemir AK Parti’den aday adayı oldu.
18-03-2023 01:36
18-03-2023 01:40
Google News

İş adamı kimliğinin yanı sıra uzun yıllar siyasetle ilgilenen ve  2 dönem muhtarlık, 4 dönem il genel meclis üyeliği yapan Sadık Candemir, Gaziantep AK Parti il binasında aday adaylığı müracatını yaparak, adaylık sürecini kamuoyuna duyurdu.

İş adamı Sadık Candemir yaptığı açıklamada; ‘Prensiplerimize bağlı kalarak çıktığımız bu yolda sonuç her ne olursa olsun, bu bizim memleketimize hizmet etme çabamıza engel olamayacaktır. Her koşulda milletim ve devletim için hizmet etmeye hazırım. Amacım vatandaşlarımızın meclisteki güçlü sesi olmak’ dedi.

 

Candemir sözlerine şöyle devam etti; ‘Gaziantep gibi bir şehre hizmet etmek, bu şehrin toplumsal çıkarlarını gözetmek, mecliste milletin vekili olarak yaşadığım şehrin ve ülkemin refaha çıkması için elimden geleni yapmak için sorumluluk alıyor ve elimi taşın altına koyuyorum. Bu sürecin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor ve tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum’ dedi. 

SADIK CANDEMİR KİMDİR?

1982 yılından beri İnşaat sektörünün ileri gelen firması olan Candemir İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı olan Sadık Candemir, gerçekleştirdiği projeler ile yıllarca inşaat sektörüne öncülük etmiştir. 1956 İslahiye doğumlu olan Sadık Candemir, 1984 – 1994 yılları arasında muhtarlık yapmış ve 4 dönem Gaziantep il genel meclis  üyeliği görevini icra ederek uzun yıllar boyunca siyasetle bilfiil yakınen ilgilenmiş ve halkla iç içe olmuştur.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Ali yılmaz
Ali yılmaz 2 gün önce
Doğru ve dürst bir abimiz olarak sonuna kadar destekcisiyiz yolun açık olsun
Halit yılmaz
Halit yılmaz 3 gün önce
Adam gibi adam siyasetin ihtiyacı var böyle insanlara
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
En Başarılı Belediyemiz Hangisi?
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler