USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Başkan Halit Acar “Dini Bayramlarımız insanlık adına büyük fırsatlar içermektedir”

DEİK Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye-Irak İş Konseyi Başkanı Halit Acar, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımlayarak bayramların milletçe ortak paydamız olduğunu ifade etti ve tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı Kutladı.

Başkan Halit Acar “Dini Bayramlarımız insanlık adına büyük fırsatlar içermektedir”
15-06-2024 08:32
15-06-2024 08:34
Google News

DEİK Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye-Irak İş Konseyi Başkanı Halit Acar, “İnancımız gereği bayramlar birlik ve beraberliğin sağlandığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının ön plana çıktığı ve en önemlisi de paylaşmanın arttığı en önemli dönemlerdir.

Bayram vesilesiyle önümüzde büyük fırsatlar bulunmakta ve bu fırsatlar birçok insanın yaşamına dokunarak hayatı paylaşma konusunda büyük önem taşımaktadır.

Diğer taraftan gerek bireysel gerekse toplumsal ödevlerimiz arasında yaşadığımız ülkenin, devletin gelişmesi ve kalkınması için üzerimize düşenleri fazlasıyla yapmamız, hangi görevi üstlenmişsek o görevi layıkıyla yerine getirerek üretime, istihdama, yatırıma gerekli desteği vermemiz en önemli ödevlerimiz arasındadır.

Toplumsal kalkınmanın en önemli sırrı hiç şüphesiz ki birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek ortak hedeflere yönelik ortak hareket etmemizle mümkündür.

Dünya genelinde yaşanan sorunların son bulmasına vesile olması temenni ve dileklerimle, bütün İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ

Active Server Pages error 'ASP 0126'

Include file not found

/puan.asp, line 833

The include file 'json/puan_59229_0_1.html' was not found.

GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler