USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

MHP’den Gaziantep’e özel ziyaret

Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Edip Semih Yalçın, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cengiz Şimşek ve yönetimini ziyaret etti.

MHP’den  Gaziantep’e özel ziyaret
17-09-2022 11:43
17-09-2022 11:48
Google News
MHP MKYK Üyesi ve Gaziantep Milletvekili Sermet Atay İle birlikte Gaziantep OSB Başkanı Cengiz Şimşek ve Yönetimini ziyaret eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Edip Semih Yalçın, yaptığı açıklamada, “Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sn, Cengiz Şimşek ve Yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettik.”diye paylaşımda bulundu.
Yalçın’ndan Şimşek’in teşekkür.
Gaziantep Sanayisi, ticareti hakkında bilgi alan MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Edip Semih Yalçın ve MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Türkiye’nin en önemli üretim merkezlerinden birisi olan Gaziantep’in her türlü sıkıntıya rağmen üreten ve ihracatla ülkeye döviz kazandan bir il olduğunu ifade ederek, yaşanan sorunların biteceğini ve Cumhur ittifakının Gaziantep’in her zaman yanında olduğunu kaydetti.
Teşkilatla 2023 seçimleri sohbeti
MHP Gazşantep il Başkanlığı’nda partililer ile bir araya gelen MHP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Edip Semih Yalçın ve MHP Gaziantep milletvekili Sermet Atay , son siyasi gelişmeler ve gündem ile çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundu.
2023 yılında yapılacak olan seçimler hakkında değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ve MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, Gaziantep teşkilatının seçimlerde Cumhur ittifakının oylarını artıracağı sözünü verdiler.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
En Başarılı Belediyemiz Hangisi?
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler