USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

Kamu Müteahhitleri, çözüm arıyor!

İnşaat maliyetlerindeki artıştan etkilenen kamu müteahhitleri, fiyat farkı kararnamesini bekliyor. Artan maliyetler nedeniyle iş yapamaz hale gelen kamuya iş yapan inşaat müteahhitlerinin sorunları, TBMM’ye taşındı. KAMİAD Genel Başkanı Ali Adıgüzel ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer’i ziyaret etti. Ziyarette müteahhitlerin sorunları gündeme alındı, yeni fiyat farkı kararnamesi konusunda talepler dile getirildi.

Kamu Müteahhitleri, çözüm arıyor!
22-09-2022 21:04
22-09-2022 21:08
GAZİANTEP
Google News

Türkiye’de ve Gaziantep’te kamuya iş yapan inşaat müteahhitleri artan inşaat maliyetleri nedeniyle zor durumda. Artan inşaat maliyetlerinin neden olduğu sorunlar, fiyat farkı kararnamesi çıkarılması gibi konularla ilgili bir araya gelen Kamu müteahhitleri, Kamu Müteahhitleri ve İş İnsanları Derneği’ni (KAMİAD) kurdu.

KAMİAD YÖNETİMİNDEN KOÇER’E ZİYARET

KAMİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Adıgüzel başkanlığında çalışmalara başlayan dernek, kamuya iş yapan müteahhitlerin sorunlarını TBMM’ye taşıdı.  KAMİAD Genel Başkanı Ali Adıgüzel ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer’i ziyaret etti. Ziyarette müteahhitlerin sorunları gündeme alındı, yeni fiyat farkı kararnamesi konusunda talepler dile getirildi.

ÇALIŞMALARA START VERDİK

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Adıgüzel, ‘’KAMİAD Yönetimi olarak TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ile görüşerek, Kamuya iş yapan meslektaşlarımızın sorunlarını ileterek destek istedik.  3. Fiyat Farkı Kararnamesi için çalışmalara start verdik’’ ifadelerini kullandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
En Başarılı Belediyemiz Hangisi?
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler