USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Asayiş

Gaziantep’te Hazine Arazisi yolsuzluğu operasyonu.

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, hazine arazilerinin imara açılacağı vaadi ile vatandaşlardan para toplayarak 'Rüşvet ve Nitelikli Dolandırıcılık' yapan aralarında kamu görevlisinin de bulunduğu şahıslara operasyon yapılarak göz altına alındığı öğrenildi.

Gaziantep’te Hazine Arazisi yolsuzluğu operasyonu.
06-06-2023 11:44
06-06-2023 11:53
Google News

Kent Haber merkezinin edindiği bilgiye göre, Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı, Gaziantep İl Jandarma Konutanlığı ekipleri tarafımdan yürütülen çalışmalar neticesinde, hazine arazilerinin imara açılacağı vaadi ile vatandaşlardan para toplayarak 'Rüşvet ve Nitelikli Dolandırıcılık' suçunu işleyen (5) şüpheliye (1'i Çevre Şehircilik İl Müdürlüğünde Şube Müdürü) yönelik yapılan operasyonda 5 şüpheli gözaltına alındığı öğrenildi.

Yapılan operasyonda çok sayıda evrak ve döküman ele geçirildiği kaydedildi. Operasyonun kapsamının genişleyeceği bekleniyor.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Sadık AYDOĞAN
Sadık AYDOĞAN 4 ay önce
Antep'te ve Türkiye'de bütün hazine arazileri nasıl satıldığı kimler tarafından yetim hakkı yendiğini yerel yönetimlerin haksız kazanç elde ettikleri ülkenin kaderini hırsız bürokrat ve siyasi cambazlara peşkeş çekenler araştırıp gereği yapılsın
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
En Başarılı Belediyemiz Hangisi?
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler